O mnie

Hej!

Bardzo mi miło, że tutaj jesteś. :) Mam na imię Ewelina, mówią mi Kraza - stąd nazwa mojej działalności. Urodziłam się 21 lutego 1998 roku. Pochodzę z małej miejscowości na Podhalu, tam obecnie mieszkam i pracuję. Zajmuję się głównie fotografią portretową i reklamową/produktową. Fotografią i grafiką interesuję się odkąd pamiętam. Uczyłam się w gimnazjum w Ogólnokształcącej Szkole Sztuk Pięknych im. Antoniego Kenara w Zakopanem. Podstawy fotografii i filmu - jeden z przedmiotów, który miałam w tej szkole nakierował mnie na to co chcę robić. Ukończyłam ZS1 w Nowym Targu na kierunku fototechnik. Z zawodu jestem fotografem. Od tego czasu fotografia jest moją główną pasją, jak również pracą i sposobem na życie. Mam doświadczenie w pracy w kraju i zagranicą - miałam możliwość odbycia praktyk zagranicznych we Włoszech.

 

Pasja jest chyba dla mnie jedną z najważniejszych rzeczy. Non stop potrzebuję rozwijać się, tworzyć, inspirować i podejmować nowe wyzwania wyrażając przy tym siebie. Inspiracje czerpię dosłownie ze wszystkiego. Ludzie i muzyka są dla mnie jednak głównym źródłem inspiracji. Staram się poprzez moje fotografie pokazać cząstkę świata i mojego i innych. Uważam, że tak właśnie powinno być. Sztuka powinna mieć wyższą wartość i znaczenie. Nie może być pusta. Przede wszystkim jej tworzenie powinno sprawiać radość. Jeżeli i Ty odczujesz radość czy inną emocję przyglądając się temu co robię - bardzo się cieszę. Bo o to  tym wszystkim chodzi.

Od zawsze czułam potrzebę dzielenia się swoją pasją z ludźmi - dlatego od niedawna pomagam młodym fotografom rozwijać skrzydła, "ogarnąć" podstawy fotografii, dzielę się swoją wiedzą, którą gromadzę od lat (a nóż widelec komuś może pomóc!:D ), organizuję wspólne plenery i piszę artykuły na blogu do których przeczytania serdecznie zapraszam!

Miłego oglądania - rozgość się i mam nadzieję, że jeszcze do mnie zajrzysz! 

© 2019 by Kraza PhotoArt | Ewelina Krauzowicz